Linki do stron współtwórców MA-88, stron zaprzyjaźnionych, stron do których linki uznałem za stosowne tu wrzucić:

Electric Gublla - strona Naritady Shintaniego z Tokyo, twórcy mang współpracującego z MA-88. Nari-san pozwola nam używać swoich komiksów, z czego skwapliwie korzystamy i konsekwentnie będziemy korzystać w kolejnych numerach zina. Electric Gublla jest w wersji japońskiej i angielskiej.

Hitokui-Kamakiri - jeszcze jedna strona Nari. Tym razem strona zespołu, w którym Naritada gra noise. Na stronie także mp3 z muzyką zespołu do ściągnięcia. Nari jest także wielkim fanem ogromnych japońskich potworów (jak Godzilla i Mothra) - na jego kolejnej stronie obejrzeć można dziesiątki własnoręcznie pokolorowanych figurek potworów, a także figurki i modele wielkich robotów, japońskich superherosów i ich pojazdów.

Radio M.A.R.S. - strona Michia Shinno, jednego ze stałych współpracowników MA-88, twórcy postaci inspektora Matou. Na stronie dział MA-88, także info o filmowych (i komiksowych) przygodach inspektora, film z Matou do ściągnięcia. Silent Dog & Ghost Cat - tutaj znajduje się serializowany strip on-line autorstwa Michia. 

Portal Nowa Gildia Mangi i Anime, którego redaktorem jest Grzybek, nie tylko nasz stały współpracownik (Halucynogenne Grzybki) ale także zasłużony dystrybutor i propagator fanzina. Na Gildii komentowane są wszystkie numery MA-88. Inna strona Grzybka to strona jego lokalnego klubu z Czerska - Stowarzyszenia Entuzjastów Mangi i Anime KITA.

Strona klubu ManekiNeko ze Szczecina, z którego wywodzą się założyciele i spora część dotychczasowych twórców MA-88. Wbrew niektórym wrednym plotom, ManekiNeko istnieje i ma się świetnie, czemu daje wyraz na spontanicznie nieregularnych spotkaniach i (niestety coraz rzadszych) wspólnych wyjazdach na konwenty. Strona klubowa niestety trochę już nieświeża.

Jaro's SEIKEN DENSETSU 3 Fan Site - strona o bardzo sympatycznej grze cRPG na SNES. Autorem strony jest Jaro, autor artykułów, fanfików i komiksów w MA-88. Jaro zrobił też stronę o Final Fantasy 5, a także polski patch do tej gry (Jaro's Final Project 5). Kolejna strona Jaro to www.jarotrans.prv.pl - polskie tłumaczenia mang nie wydanych w Polsce.

Hakkenden Hakuryu Tei - strona pana Sonobe Souan o powieści Nansou Satomi Hakkenden (powieści jak i anime oraz mandze poświęcony jest cały cykl artykułów w MA-88). Strona pana Sonobe, jak i jego prywatne uwagi bardzo pomogły w napisaniu tych artykułów, a on sam przygotował materiały o kanji do 2 numeru zina. Strona w wersji japońskiej i angielskiej.

kasumi.pl - serwis Raula poświęcony m&a i okolicom. Na kasumi.pl możecie znaleźć dość aktualne informacje o najnowszych numerach MA-88, a w lokalnym sklepiku nabyć sam fanzin.

Inne serwisy informacyjne, na których można znaleźć informacje o nowych i starych numerach MA-88:

Esensja - magazyn internetowy, poświęcony bardzo szeroko pojętej kulturze (nie tylko popularnej), w którym udziela się współpracownik MA-88 - Michio Shinno (a'ka Michał Radomił Wiśniewski).

myslodivision - odrobinę komiksowy blog niejakiej froger3 z Trójmiasta. froger3 zdarzyło się narysować kadry w stylu bloga dla MA-88, mam nadzieję, że jeszcze nie raz się zdarzy.

Strona fanzina Nansze - red.nacz. tegoż fanzina, niejaka Mordred, współpracuje z MA-88 od numeru 6, dostarczając swoje yon-koma i rysunki.