Poniższe zaproszenie było wręczane uczestnikom konwentu Światy 2000, ponieważ z powodu obaw organizatorów spowodowanych charakterem Turnieju, nie umieszczono go w oficjalnym programie konwentu. Zaproszenie było jednocześnie informacją i wejściówką na Turniej.

FOR YOUR EYES ONLY!!!

Witaj nieznajomy!
Zapewne jesteś odrobinę zdziwiony, dostając to zaproszenie ^-^. Czuj się zaszczycony, zostałeś wybrany spośród wielu, nie wszyscy doznali tego wyróżnienia.
W imieniu organizatorów (czyli także swoim własnym) zapraszam Cię na

HAPPOSAI BRUTAL KILLER ANYTHING GOES MARTIAL ARTS TOURNAMENT!!!

Jeśli znasz/lubisz Ranmę 1/2, jeśli Happosai jest dla Ciebie ucieleśnieniem ideału walecznego, szlachetnego wojownika, wzorem do naśladowania, jeśli uważasz, że Ty (młody w końcu człowiek) dorównałbyś jego krzepkiej starości, jeśli lubisz dobrą, męską zabawę ;))... przyjdź o 22,00 w sobotę do sali Bliskich Kontaktów I Stopnia!P.S. Tournament, mimo że całkowicie legalny, jest w równym stopniu tajny. Wejście na imprezę tylko z zaproszeniem (żadnych osób towarzyszących) więc nie pokazuj nikomu tego invita i nie przyprowadzaj ze sobą nikogo! Aby Cię dodatkowo zachęcić (jeszcze bardziej!;) - nagroda w Turnieju zadowoliłaby nawet Happosaia!!!

Przy okazji mam do Ciebie mała prośbę. Proszę Cię o odpowiedzi na trzy krótkie pytania (najlepiej zapisz je na jakiejś kartce, nawet na tej i oddaj mi to na Tournamencie, albo wyślij emailem). Napisz, jaki jest:

1. Najładniejszy biust w mandze i anime?
2. Najładniejsze pośladki w mandze i anime?
3. Twój ulubiony kot/kocica w mandze i anime?

(Kilka uwag - typujcie obiektywnie, patrząc na rzeczywiste atrybuty bohaterek, nie na swoją sympatię do nich, typujcie co najwyżej po trzy postacie na każde pytanie, jeśli chodzi o koty, mogą to być także pół czy ćwierć koty, t.j. Anna i Uni Puma z Dominiona, Melulu, Naria i Eriya z Escaflowna, Nuku Nuku, Yayoi z Neko de Gomen czy Shadow Lady w swoim kocim image'u, a zresztą, co ja Wam będę sugerował:)
Do zobaczenia! 

organizator - V2