Galeria Marii (mb) Biegańskiej

Maria Biegańska (używająca pseudonimu mb) to jedyna kobieta wśród rysowników współpracujących z MA-88, a także jedyna wśród nas osoba nie używająca internetu. Ponieważ wskutek tego drugiego jej rysunków nie można było do tej pory obejrzeć on-line, na naszej stronie jako pierwsza (i na razie jedyna - wielu innych zinowych rysowników ma swoje własne strony, na których możecie obejrzeć ich prace - adresy w linkowni) dostępuje "zaszczytu" posiadania autorskiej galerii w Coffee Shop Onimal. Jej prace do tej pory można było zobaczyć w MA-88 (od numeru 4 - rysunki i komiks "Mortalis"), oraz w czasopiśmie MangaMix (nie tylko rysunki czarno- białe, ale także  rysunki wykonane akwarelami oraz komiksy). Jako kobieta (w jej rysunkach widać typowo kobiecą rękę) zmiękcza nieco charakter fanzina (i zwiększa jego różnorodność), który wykonywany głównie przez facetów (i to raczej starych facetów) był do tej pory mocno "chropawy". Posiadając zdefiniowany styl mocno zaznacza w fanzinie swoją obecność, wpływając na jego całościowy odbiór. Poniżej w kilku kategoriach kilkadziesiąt obrazków. Galeria prawdopodobnie będzie systematycznie updatowana, więc jeśli spodobają się komuś rysunki mb, zapraszam do ponownych odwiedzin.

Galeria 1 - rysunki wykonywane do fanzina i MangaMixu. Niektóre z nich nie ukazały się nigdzie. Niektóre przeznaczone są do kolejnych numerów MA-88. Jak widać mb ma obsesję na punkcie kimon. Właściwie ostatnio rysuje głównie kimona. Dopóki wychodzi jej to całkiem nieźle, wybaczmy jej tą małą słabość. Rysunki ułożone nie chronologicznie.

Galeria Super-Deformed - kilka super-zdeformowanych stworków, które mb narysowała w przypływie super-zdeformowanej weny.

Galeria listowa - mb (z powodów oczywistych - brak internetu) nie pisze e-mailów. Kontaktuje się z redakcją za pomocą ręcznie pisanych listów. Mało tego! - listy (a także koperty) ozdabia ręcznie wykonanymi rysunkami (nie wydrukami zeskanowanych rysunków). Zdarza jej się także czasami własnoręcznie wykonywać koperty - najwidoczniej czysta sztuka pisania listów (mail-art?) nie umarła. W tej galerii kilka rysunków z listów i kopert przysłanych do redakcji.